Home

Přehled služeb

Tekutá guma Liquid Rubber Kanada

Tekutá guma barevná Itálie


Tekutá guma řešení detailů


Tekutá guma na bazény

Tekutá dlažba

Reference

O nás

Kontakt

eShop

 

 
TEKUTÁ GUMA ALF HB500 KANADA

 Popis:

 

Tekutá guma ALF HB500 KANADA je hydroizolační jednosložková nátěrová hmota, vysoce pružná modifikovaná asfaltová emulze, používající přesně formulované polymery zabezpečující unikátní vysoce elastické vlastnosti. Tento výrobek je navržený tak, aby dosahoval vytvoření bezešvé monolitické membrány, která přilne na 100% k většině stavebných materiálů. ALF HB500 má roztažnost až 1800%, obnovení po takovém roztažení na 95%.
 

Použití:

Ve stavebnictví, v pozemních a vodných stavbách, pro odpadní vody, v hornictví, zemědělství, vodní stavby, námořnictvu, v automobilovém průmyslu, armádě, komerčním/rezidenčním odvětví.
     Přilnavý na asfaltové pásy, plech, beton, dřevo, sádrokarton, omítku, základy budov, antikorozní nátěry kovů, v koupelnách, na terasy, lodžie, čističky odpadních vod, nádrže, přehrady, skleníky,...
 

Výhody:

  • BEZPEČNÝ NA POUŽÍVÁNÍ (ŽÁDNÉ HORKÉ NÁDOBY NEBO KOTLÍKY)
  • NEOBSAHUJE PRCHAVÉ ORGANICKÉ LÁTKY
  • NA BÁZI VODY BEZ NEPŘÍJEMNÝCH ZÁPACHŮ
  • NETOXICKÝ
  • NEHOŘLAVÝ
  • EXTRÉMNÍ ROZTAŽNOST 1800%
     

Aplikace:

Tekutá guma ALF HB500 Liquid Rubber se nanáší válečkem s dlouhým vlasem, standardním štětcem popřípadě stříkacím zařízením.
      Veškerou mastnotu, oleje a nánosy cizích látek se musí odstranit z povrchu, s kterým tekutá guma přijde do kontaktu. Všechen prach, volné částice, odlupující se nátěry se odstraní kartáčem, pískováním, tlakovou vodou, nebo jinými vhodnými prostředky. Některé hladké povrchy mohou vyžadovat mechanické zdrsnění na zajištění přiměřené přilnavosti membrány. Degradovaný beton je nutné napenetrovat. Všechna volně stojící voda se musí před aplikací odstranit z povrchu, který se musí nechat dostatečně vysušit (vlhkost je akceptovatelná). Větší praskliny překlenout výztužnou textilií nasycenou tekutou gumou. Tekutá guma začne zasychat okamžitě po ukončení aplikace a dosáhne plného zaschnutí do 24 hodin při 20°C a při 50% relativní vlhkosti.

Omezení
Aplikace se provádí při teplotách od +5°C do +30°C bez očekávání deště v příštích 24 hodinách. Tekutá guma se nesmí aplikovat při teplotách dosahujících bod mrazu.

Čištění
Na osobní očistu se doporučuje použít dětský olej. Na aplikační nářadí a nástroje použít technický benzín.

Balení
20 kg, 5 kg

Vydatnost
5 kg balení má vydatnost na rovný podklad 7 m2,
20 kg balení má vydatnost na rovný podklad 28 m2.
Spotřeba: 0,5 - 2 kg/m2

E-shop www.tekuta-guma.cz
ZPĚT | NAHORU

© Copyright 2002 - 2017. Všechna práva vyhrazena.