Home

Přehled služeb

Tekutá guma Liquid Rubber Kanada

Tekutá guma barevná Itálie


Tekutá guma řešení detailů


Tekutá guma na bazény

Tekutá dlažba

Reference

O nás

Kontakt

eShop

 

 
TEKUTÁ GUMA NA BAZÉNY

Potřebujete renovaci bazénu, nový nátěr?
 
  Tekutá guma na bazény
  je řešením.
 
  Tekutou gumou si
  můžete
objednat v našem eshopu a renovovat sami.
  Jednoduchá aplikace, dlouhá životnost.

 
Popis:

 

Tekutá Guma Alfema je tekutá elastická membrána vyznačující se vysokou kvalitou, vyvinutá na bázi polymerních pryskyřic ve vodní emulzi se změkčovadly, které ji propůjčují permanentní elasticitu. Výrobek se dodává ve formě monokomponentní voděodolné pasty s ochrannými účinky, která díky své tixotropnosti muže být velmi snadno aplikována jak na horizontální plochy, šikmé plochy, tak i na vertikální plochy.
    
Tekutá Guma Alfema je možné aplikovat na povrchy vyrobené z betonu, cementu a na cementové nátěry, krytiny z fibrocementu, cihlářského materiálu, na kovové, dřevěné, polystirolové a polyuretanové povrchy, na okapy jak z plechu, tak i z plastu, na žlaby.
     Povlak vytvořený za použití materiálu
Tekutá Guma Alfema se vyznačuje vynikající odolností vůči atmosférickým činidlům, UVA záření, odolností vůči velkým teplotním výkyvům (ať už se jedná o velmi nízké, nebo velmi vysoké teploty), odolností vůči smogu, průmyslovému prostředí a mořským vlivům.
    
Tekutá Guma Alfema je vhodný k závěrečnému opláštění nádrží, cisteren, nádob apod., kde je povrch ve stálém kontaktu s pitnou vodou (dle certifikátu vydaného laboratoří CHELAB SRL dle zkoušek č. 24290 ze dne 18/09/2000 v souladu se zněním DPR 236/88).
 

Výhody:

  • jednoduchost aplikace a jeho úspornost, jelikož se jedná o tekutý výrobek, který je již připraven k použití;
  • nejedná se o škodlivou látku, je bez zápachu a netoxický, protože se jedná o výrobek na bázi vody a také je nehořlavý;
  • umožňuje rychlé a snadné opravy, které mohou být provedeny pouze lokálně;
  • vytváří plynulý film, bez jakýchkoli spojů a/nebo přerušení, což zaručuje výbornou přilnavost dalších aplikačních vrstev.
     

Barevný odstín:

  • extra azurová
Aplikace:

 

Tekutá Guma Alfema se nanáší za pomoci štětce, válce nebo nástřikem. V případě potřeby je možné první vrstvu zředit 5-10 % čisté vody. Jsou doporučovány minimálně 2 a více vrstev nanesené křížem při aplikaci, s tím, že první vrstva musí být řádně zaschlá před nanesením dalších vrstev. Konečná tloušťka materiálu nesmí nikdy být menší než 1 mm, a to z důvodu konzistentního a účinného opláštění, při spotřebě materiálu 1,5 - 2 kg/m2. Dle podkladu použijte penetraci či adhezní můstek.

Návod na nové bazény:

Je potřeba provést velmi důkladné očištění betonového povrchu před aplikací materiálů, a to vykartáčováním, odstraněním prachu z povrchu určeného k ošetření; je nezbytné odstranit veškerý prach, zeminu, nevhodný povlak a zbytky cementového mléka, ale taktéž i cizí neukotvená tělesa prostřednictvím mechanických nástrojů, kartáčů, škrabek za účelem přípravy plochy k aplikaci cementové hydroizolační stěrky. Vždy je doporučováno vodní omytí povrchů.

     Předem připravit dvousložkovou hydroizolační stěrku v souladu s technickým listem přiloženým k výrobku, je potřeba jej aplikovat ve dvou vrstvách, s tím, že mezi první a druhou vrstvou bude rozmístěna síťka ze skleněného vlákna.

     Poté co druhá vrstva řádně zaschne, je možné aplikovat náš materiál Tekutá Guma Alfema, rovněž v souladu s technickým listem, a to ve dvou vrstvách. Tekutá Guma Alfema se chová jako hydroizolace a dále jako konečná úprava povrchu díky tomu, že se jedná o akrylátovou hydroizolační membránu – dvojí izolace.

E-shop www.tekuta-guma.cz
ZPĚT | NAHORU

© Copyright 2002 - 2017. Všechna práva vyhrazena.